Spoznajte náš technologický náskok

Doteraz ste museli chodiť osobne vylepovať plagáty či spúšťať DVD nosiče priamo na mieste prezentácie. Dnes existuje jednoduché riešenie: portego infoboards.

Infoboardy fungujú a správajú sa ako zosieťované jednotky. Namiesto ulíc a ciest využívajú dátové diaľnice. Namiesto plagátov či informačných DVD nosičov prehrávaných na mieste určenia využívajú infoboardy pri prezentácii obsahu takmer neobmedzené možnosti internetu. Umožňuje to jedinečné intranetové riešenie spoločnosti Steinringer, pomocou ktorého môžete všetky infoboardy riadiť z ľubovoľného zariadenia s internetovým pripojením.


Nemusíte sa báť ani výpadkov elektrickej energie. Po obnovení dodávky elektriny nezostane obrazovka infoboardu prázdna. Automaticky sa reštartuje a komunikuje presne to, čo práve chcete povedať.

Ako to funguje? – Jednoducho geniálne!

Server: Tu bije srdce systému. Informácie zadané cez klientskú stanicu prenáša server prostredníctvom internetu k príslušnému infoboardu.

Klientská stanica: Prihlásiť sa môžete cez internetový prehliadač na ľubovoľnom počítači. Jednoducho, rýchlo a efektívne ovládate obsah a sami určujete čas, dobu a miesto vysielania.

Infoboardy: Displej alebo ľubovoľné iné zobrazovacie zariadenie vysiela Vami určené informácie. Na viacerých displejoch môže byť prezentovaný napríklad rovnaký obsah. Každý z displejov však môže tiež zobrazovať rozdielne informácie.


Softvér riadiaci informačné tabule beží na serveri. K softvéru máte prístup cez internetový prehliadač. Takto máte možnosť jednoducho a rýchlo tvoriť a kontrolovať obsah, ktorý majú konkrétne infoboardy zobrazovať. Jednotlivé infoboardy komunikujú prostredníctvom vlastného softvéru v nastaviteľných intervaloch so serverom. Samostatne tak dokážu aktualizovať vysielaný obsah. Ten sa zobrazuje v nastavenom poradí, pričom po odvysielaní poslednej informácie systém automaticky prechádza na prvú v poradí.

Užívateľsky komfortný softvér made by Steinringer

Softvér je špeciálne vyvinutý pre systém infoboardov a je modulom intranetového portálu portego. Je prístupný cez internetový prehliadač akéhokoľvek počítača s internetovým prístupom. Intuitívne ovládanie a dômyselné funkcie umožňujú:

  • efektívnu tvorbu vzorov a šablón,
  • zoskupovanie jednotlivých infoboardov za účelom vysielania rovnakej správy,
  • kontrolu stavu jednotlivých infoboardov,
  • jednoduchú tvorbu obsahu s ako aj bez pomoci šablón,
  • prideľovanie obsahu k jednotlivým infoboardom alebo skupinám infoboardov,
  • určovanie času, doby a poradia vysielania obsahu.

Individuálne hardvérové konfigurácie

Podľa požiadaviek klienta vieme nasadiť zobrazovacie panely s integrovaným počítačom alebo novú technológiou s malými klientskými stanicami. Ide o minipočítače s váhou približne 500 gramov, ktoré sú cez VGA port pripojené na obrazovku alebo projektor. Poradíme vám, akú technológiu zvoliť na konkrétnych miestach.


Ďalší krok
Nech sa páči ďalej

Ďalší krok
Vyberte si spôsob ako nás kontaktovať:
Close
Pfeil  Telefonát

Telefonicky sa neformálne porozprávame o Vašich želaniach a nápadoch.

Pfeil  Elektronická správa

Napíšete nám zopár riadkov o Vašej situácii a Vašich predstavách. Budeme sa tešiť na Vašu správu na PoradimeVam@steinringer.sk

Pfeil  Konzultačný termín

Touto cestou sa osobne zoznámime a spoločne zistíme čo pre Vás môžeme urobiť.
Samozrejme nezáväzne a zadarmo.